Mängi 1Win Aviatorit

1Win Aviator

Aviator on üks lemmik kokkupõrke mänge online-kasiinodes üle maailma. Mängimine on väga lihtne ja kõigile arusaadav. Mängu põhimõte lühidalt: peame vajutama väljavõtu nuppu enne lennuki õhkutõusmist ja samal ajal, kui kordaja suureneb meie panuse suhtes. Aviator põhineb juhuslike numbrite generaatoril, muutes õnne oluliseks teguriks.

Registreeru Aviatori mängu jaoks

Registreerimine 1Win Aviatoris

Mängu juurde pääsemiseks peate looma konto 1Wini platvormil. See võtab aega mitte rohkem kui 5 minutit:

1. Mine ametlikule 1Wini veebisaidile
  2. Registreeru täiendava sissemakse boonusega +500%.
  3. Mine kasiino jaotisse ja vali Aviatori mäng.

Mängureeglid 1Win Aviatoris

• Aviatori mängu olemus on selles, et mängija peab lennukit silmas pidama. Iga vooru ajal tõuseb lennuk õhku ja lendab mõne sekundi kuni mitu minutit.
  • Iga lennu sekundiga suureneb võidukordaja.
  • On vajalik vajutada väljavõtu nuppu enne, kui lennuk ekraanilt kaob. Kui seda õigel ajal ei tee, kaotate panustatud raha. Kui õnnestub raha välja võtta, korrutatakse teie panus sellega, kus te peatusite.

Näide: Panite ühe dollari ja vajutasite väljavõtu nuppu X10 juures, seega teie võit oleks 10 dollarit.

Kuidas võita Aviatori mängus?

1. Statistilise vaatluse strateegia

Suure hulga mängitud voorude korral on märgatud, et suured kordajad x50–x100 esinevad umbes kord tunnis. Vastavalt:

1. Kui näete suuri kordajaid, ärge proovige neid järgmise 45–50 minuti jooksul uuesti näha. Vältige sellel perioodil panuste suurendamist.
  2. Kui märkate, et vastupidi, suuri kordajaid pole viimase 45–50 minuti jooksul esinenud, suureneb selle sündmuse tõenäosus.

2. Matemaatiline strateegia automaatse väljavõtuga

Võite Aviatoris võiduvõimalusi parandada automaatse väljavõtu abil. Selle funktsiooni saate seadistada vahekaardil "Auto". Riskide vähendamiseks on soovitatav alustada kordajaga x1.10. Vaatame strateegiat samm-sammult:

1. Määrake optimaalne panuse suurus sõltuvalt teie sissemaksest.
  2. Seadke automaatne väljavõte kordajaga x1.10.
  3. Oodake hetke, kui lennuk tõuseb kordajaga alla x1.09.
  4. Jälgige mängu 3-4 vooru ja seejärel võtke üks kahest tegevusest sõltuvalt eelmise vooru tulemusest:
    • Kui neljas voor lõppes kordajaga x1.09 või vähem, jätke veel üks mini-mäng vahele ja seejärel tehke panus.
    • Kui neljas voor lõppes kordajaga x1.11 ja rohkem, tehke kuni kolm järjestikust panust.

Aviatori nipid ja trikid

• Kui märkate, et mitu korda järjest on esinenud väikesed kordajad alla x2, on suurema kordaja ilmselt varsti tulemas.
  • Iga "Aviatori" voor on iseseisev ja tulemus on juhuslik. On võimatu täpselt ennustada, millal lennuk kokku põrkab.
  • Strateegia testimiseks tehke väikeseid panuseid. Kui lähenemine teile teatud aja jooksul sobib, võite panuseid suurendada.
  • Mõelge sellele, et kasiinol on mängudes sisse ehitatud eelis, tagades selle kasumlikkuse. Ükski võitnud strateegia ei taga stabiilseid tulemusi.
  • Mängige lõbu pärast, mitte ainult raha teenimiseks. Kui juhtub võitma, pidage seda boonuseks.